J. Janiuk odszedł z zarządu Skarbiec TFI

17.06.2019 | analizy.pl
Nadzór nad obszarami, które dotychczas znajdowały się w gestii Janiuka - tj. rozwój sprzedaży bankowej, niebankowej oraz produktów emerytalnych - obejmie prezes Skarbiec TFI i Skarbiec Holding Anna Milewska.

Skarbiec TFI poinformowało, że Janiuk odchodzi ze spółki na własną prośbę celem realizacji nowych wyzwań zawodowych. Był członkiem zarządu Skarbiec TFI SA od września 2017 roku.

- Chciałabym podkreślić, że przejmuję nadzór nad bardzo ważnym obszarem działalności TFI. Trzeba zaznaczyć, że przed spółką stoi dziś szereg ambitnych zadań do zrealizowania. Wśród nich należy wymienić zarówno rozwój sprzedaży, efektywną współpracę z dystrybutorami, jak i rywalizację na nowych polach, w tym w obszarze PPK. Będziemy się rozwijać nie zmieniając fundamentów na jakich się opieramy. Jednym z nich jest siła i profesjonalizm naszego zespołu zarządzających funduszami - powiedziała Anna Milewska.

- Chciałbym podkreślić, że czas spędzony w Skarbiec TFI był okresem pełnym wyzwań i zarazem satysfakcjonujących osiągnięć. Mam na myśli m.in. tytuł najlepszego towarzystwa funduszy inwestycyjnych 2017 r. oraz nagrody Alfa 2017 i 2018 dla zarządzających funduszami. Pozostawiam cały swój zespół w odpowiednich rękach. To ważne, Skarbiec TFI jest bowiem jednym z najbardziej rozpoznawalnych, niebankowych towarzystw na rynku. Jest spółką z ponad 21 letnim doświadczeniem i jednocześnie z wielkim potencjałem na dostarczanie satysfakcjonujących stóp zwrotu na funduszach dla swoich klientów" - powiedział Janiuk.

 

TAGI:

Skarbiec TFIzmiany we władzach, akcjonariat

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę