Grzegorz Zatryb w zarządzie Skarbiec TFI

19.07.2019 | analizy.pl
Źródło: Andrii Yalansky / Shutterstock.com
Rada Nadzorcza Skarbiec TFI powołała 19 lipca br. w skład zarządu Grzegorza Zatryba, dyrektora inwestycyjnego i wieloletniego pracownika spółki. Na stanowisku zastąpi Krzysztofa Stupnickiego, dotychczasowego członka zarządu oraz szefa zespołu produktów inwestycyjnych

- W imieniu Rady Nadzorczej dziękuję Krzysztofowi Stupnickiemu za pracę w zarządzie Spółki w trudnym i bardzo konkurencyjnym otoczeniu rynkowym. Jednocześnie życzę Grzegorzowi Zatrybowi szeregu sukcesów w realizacji ważnych dla Spółki wyzwań. Grzegorz Zatryb jest współtwórcą wielu sukcesów Skarbiec TFI, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane przez firmę. Jesteśmy przekonani, że jego wiedza i doświadczenie wesprą Skarbiec TFI w budowaniu coraz silniejszej pozycji rynkowej – zaznacza Stanisław Kluza, przewodniczący Rady Nadzorczej Skarbiec Holding i Skarbiec TFI.
 
Grzegorz Zatryb jest związany z rynkiem finansowym od 1991 roku. Pracował m.in. w bankach, domach maklerskich, zakładzie ubezpieczeń, a także w PTE Skarbiec-Emerytura, w którym jako członek zarządu pełnił obowiązki prezesa. W Skarbiec TFI pracuje od 2010 roku, pełniąc funkcje zarządzającego funduszami, dyrektora inwestycyjnego i głównego stratega. 

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Grzegorz Zatryb jest jednym z uczestników Ligi Ekspertów.

/aol

TAGI:

Grzegorz ZatrybSkarbiec TFIzmiany we władzach

zobacz także

↑ na górę