​Aviva Investors TFI wpisane do ewidencji PPK

16.05.2019 | Aviva Investors TFI
Do końca 2020 r. nie będzie pobierać opłat za zarządzanie subfunduszami PPK

Po zarejestrowaniu funduszu zdefiniowanej daty Aviva SFIO PPK, co miało miejsce na początku kwietnia 2019 roku, umieszczenie w ewidencji PPK było kolejnym i ostatecznym krokiem na drodze do oferowania PPK pracodawcom.

Pracodawcy, którzy zdecydują się na podpisanie umowy o zarządzanie środkami PPK z Aviva Investors, będą mogli liczyć na darmowe zarządzanie przez 18 miesięcy, licząc od 1 lipca 2019 r. Decyzją Towarzystwa do końca 2020 r. nie będą pobierane opłaty za zarządzanie subfunduszami w ramach PPK.

Wcześniej Aviva z powodzeniem uczestniczyła we wdrażaniu analogicznej reformy emerytalnej (Pension Acts) w Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie jest liderem wśród prywatnych dostawców. Teraz będzie korzystać z tego doświadczenia w prowadzeniu programów emerytalnych dla firm w Polsce.

- Nasze atuty to doskonałe wyniki inwestycyjne, brytyjskie doświadczenie i niskie koszty. Będziemy wspierać pracodawców, szczególnie w zakresie integracji systemów informatycznych, dzięki czemu proces wdrażania i obsługi administracyjnej PPK przebiegnie łatwo i bezproblemowo - mówi Marek Przybylski, prezes Aviva Investors TFI.

Zgodnie z informacjami Polskiego Funduszu Rozwoju, w ciągu kilku dni na portalu MojePPK.pl - jedynym oficjalnym źródle informacji o PPK – opublikowana zostanie lista podmiotów zarządzających, które zostały wpisane do ewidencji PPK wraz z ich ofertą. Wśród nich będzie Aviva Investors TFI.

TAGI:

Aviva Investors TFIPPKprodukty

zobacz także

↑ na górę