Fundusze Amundi w ofercie Deutsche Bank Polska
21.04.2017 | Deutsche Bank
Do oferty Deutsche Bank Polska dołączyły fundusze Amundi Polska TFI. Siedem subfunduszy o zróżnicowanych strategiach oferowanych jest w ramach funduszu Amundi Parasolowy FIO. Klienci mogą nabyć jednostki uczestnictwa także dzięki platformie internetowej dbnavi

Do oferty Deutsche Bank zostały wprowadzone fundusze inwestycyjne dostępne w polskich złotych: Amundi Akcji Małych i Średnich SpółekAmundi AkcyjnyAmundi Globalnych PerspektywAmundi ObligacjiAmundi PłynnościowyAmundi Stabilnego Wzrostu i Amundi Zrównoważony. Tym samym liczba funduszy, w które mogą inwestować klienci Deutsche Bank zwiększyła się do 808. Fundusze oferowane są w ramach funduszu parasolowego Amundi Parasolowy FIO. Takie rozwiązanie oznacza możliwość zamiany jednostek w ramach produktu bez każdorazowego naliczania podatku od dochodów kapitałowych. Podatek ten będzie pobrany dopiero w momencie umorzenia jednostek.
 
Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA jest częścią grupy Amundi – największej w Europie i jednej z dziesięciu największych na świecie firm zarządzających aktywami. Grupa Amundi zarządza aktywami o łącznej wartości ponad 1 bln euro – to ponad 12 razy więcej niż wartość dochodów polskiego budżetu w 2017 roku. Firma współpracuje z doświadczonymi zespołami ekspertów inwestycyjnych, działającymi w największych centrach finansowych Europy (Paryż, Londyn, Mediolan), Azji (Japonia, Hongkong, Singapur), Australii i USA.
 
Minimalna wpłata w przypadku każdego z funduszy wynosi 500 złotych. Jednostki można nabyć w Oddziałach Deutsche Bank lub za pośrednictwem internetowej platformy dbnavi, czyli bezpłatnego narzędzia pozwalającego na tworzenie predefiniowanych portfeli, dostępnego dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych. Umożliwia wyszukiwanie i porównywanie ponad produktów 20 TFI dostępnych w ofercie Deutsche Bank.

Za: Deutsche Bank Polska

TAGI:

Amundi TFIDeutsche Bankprodukty

Bądź na bieżąco

Dołącz do 15 000 inwestorów, którzy prosto na maila otrzymują powiadomienia o nowych artykułach, wynikach inwestycyjnych oraz ważnych wydarzeniach rynkowych.

zobacz także

Copyright © Analizy Online S.A. 2018

↑ na górę