Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Najlepsze lokaty na rynku – luty 2020

03.02.2020 | analizy.pl
Sprawdzamy, na których lokatach dostępnych przez Internet, można zarobić najwięcej.

Najlepsze

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Większość lokat z wysokim na tle konkurencji oprocentowaniem jest skierowana do nowych klientów bądź wymaga długiego okresu zdeponowania środków. Od wielu miesięcy najwyższą stawkę (4,0% w skali roku) oferuje Nest Bank na Lokacie Witaj oraz BFF Banking Group na 5-letniej Facto. Pierwszą z nich mogą założyć jedynie ci, którzy założą konto osobiste w Nest Banku, a lokatę do 10 tys. zł otworzą w ciągu 30 dni. Możliwe są dwa jej warianty – standardowy na 3 mies. oraz dodatkowy na 6 mies. ale wymagający spełnienia dodatkowego warunku, jakim jest wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł na konto.

Jeszcze tylko 2 lokaty oferują oprocentowanie powyżej 3,0% w skali roku – będące w ofercie Idea Banku i mBanku. Pierwsza z nich oferuje 3,8% na 3-mies. Lokacie Happy dla środków do 20 tys. zł. Dla większych kwot bank oferuje 3,0%. Jest to oferta dla nowych klientów, którzy wcześniej nie posiadali produktu w Idea Banku. Za to można z niej skorzystać bez konieczności zakładania konta.

mBank także oferuje lokatę powitalną - 3-mies. z oprocentowanie 3,5% w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł. Oferta ta jest skierowana do tych, którzy otworzą w banku konto osobiste.

W tabeli prezentujemy wszystkie lokaty dostępne przez Internet dla oprocentowania przekraczającego 2,0% w skali roku.

TAGI:

lokaty bankoweprodukty

zobacz także

↑ na górę