Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

UniFundusze.pl – wejdź do akcji przez Internet

27.11.2009 | Generali Investments TFI

Union Investment TFI uruchomiło internetową platformę do zawierania umów na inwestowanie w fundusze online. Towarzystwo postawiło na wygodę klientów – zawarcie umowy odbywa się bez wychodzenia z domu. Klient wypełnia wniosek na stronie internetowej, a umowę bezpłatnie dostarcza mu kurier w uzgodnionym terminie. Dodatkowo, wszystkie operacje na nowo otwartych rejestrach są zwolnione z opłat.

Nowa platforma jest dostępna pod adresem http://unifundusze.pl/public/index?ref=2011. Chcąc otworzyć rejestr, wystarczy wypełnić wniosek Online i czekać na telefon od kuriera, który w uzgodnionym z klientem terminie dostarczy umowę do podpisu. Kolejnym krokiem jest aktywacja umowy na inwestowanie przez Internet oraz internetowe składanie zleceń.

Oprócz wygody, jaką daje możliwość zawarcia umowy online, naszą platformę wyróżnia „zasada 3B”, czyli: bez prowizji, bezpośrednio, bezpiecznie – mówi Agnieszka Padzik-Wołos, Zastępca Dyrektora ds. Marketingu i Komunikacji, odpowiedzialna za projekt w Union Investment TFI. – Dużym atutem naszej oferty – oprócz rzeczywistego zawarcia umowy za pośrednictwem Internetu – jest brak prowizji za nabycia oraz zamiany / konwersje, dokonywane na nowych rejestrach internetowych. Dodatkowo, internetowi klienci towarzystwa otrzymają wsparcie ze strony naszego Centrum ds. Relacji z Klientami. Będą również bezpośrednio otrzymywać informacje rynkowe, przygotowywane przez naszych specjalistów. Bezpieczeństwo danych przesyłanych przez inwestorów za pośrednictwem platformy zapewniamy poprzez klucze szyfrowania oraz dedykowaną politykę prywatności uczestników w tym zakresie. – podsumowuje Agnieszka Padzik-Wołos.

/az

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę