Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Rekordowe 2,5 mln odsłon i 219 tys. użytkowników analizy.pl - DZIĘKUJEMY

01.04.2020 | analizy.pl
Serwis analizy.pl notuje rekordową liczbę odsłon. Inwestorzy sprawdzają wyniki funduszy i szukają komentarzy ekspertów częściej niż kiedykolwiek wcześniej. To efekt kryzysu na globalnych rynkach

Ponad 219 tys. - tylu unikalnych użytkowników odwiedziło serwis analizy.pl w marcu 2020. Liczba odsłon portalu przekroczyła 2,5 mln. Dla porównania dotychczasowy rekord miesięczny portalu wynosił 154 tys. użytkowników (w styczniu tego roku) oraz 1,97 mln odsłon (w styczniu 2018 roku).
Analizy.pl

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Również serwis KupFundusz.pl – platforma inwestycyjna oferująca szeroką gamę funduszy inwestycyjnych - zanotowała w marcu rekordowe statystyki. Serwis odwiedziło w tym okresie ponad 11 tys. unikalnych użytkowników, niemal dwukrotnie więcej niż w grudniu 2019 roku.
 
Tak duży wzrost liczby użytkowników w marcu to głównie pokłosie wpływu pandemii koronawirusa na rynki finansowe, a co za tym idzie na wyniki funduszy inwestycyjnych. Te niejednokrotnie notowały kilkuprocentowe zmiany w skali dziennej. Ogromną popularnością cieszyły się więc nasze zestawienia stóp zwrotu funduszy, ich profile, ale także komentarze i analizy ekspertów. Codziennie publikujemy rozmowy na żywo z Rafałem Bogusławskim (o 8:45) oraz ekspertami z rynku finansowego.

6 kwietnia - startują nowe Analizy.pl

Już w najbliższy poniedziałek startujemy z zupełnie nową odsłoną serwisu analizy.pl. Najważniejsze zmiany to całkowicie nowy interface (zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami UX/UI), ale i responsywność, nowe narzędzia analityczne, a także zupełnie nowe produkty, do tej pory nieobecne na platformie. Przez 3 miesiące będą funkcjonować równolegle obie wersje serwisu: dotychczasowa i nowa. 
 

O serwisie Analizy.pl

Analizy.pl powstały w 2009 roku. Portal zapewnia dostęp do wszystkich instrumentów wspólnego inwestowania dostępnych w Polsce. Są to w szczególności krajowe i zagraniczne fundusze inwestycyjne oraz produkty oszczędnościowe, takie jak: IKE, IKZE czy PPK. Użytkownicy serwisu znajdą w nim aktualne wiadomości, rankingi, analizy oraz raporty dotyczące sytuacji na rynku finansowym. Dzięki narzędziom do analizy i porównywania, każdy inwestor może dokonać samodzielnej oceny produktu oraz na bieżąco śledzić jego wyniki.

zobacz także

↑ na górę