Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Alior Bank rusza z drugą edycją promocji Konta Mega Oszczędnościowego

03.02.2020 | analizy.pl
W ramach promocji można uzyskać 2,6% odsetek dla kwoty do 100 tysięcy zł

Z końcem stycznia Alior Bank ruszył z drugą edycją promocji Konta Mega Oszczędnościowego. Ci, którzy do 5 marca założą lokatę na 3 miesiące i ulokują na niej nowe środki do 100 tys. zł, mogą uzyskać oprocentowanie 2,6% w skali roku. Aby skorzystać z promocji należy spełnić warunek comiesięcznej wpłaty 1500 zł na konto. Jeśli nie spełnimy tego warunku oprocentowanie nowych środków wyniesie 2,2%. Wpływ na konto musi pochodzić z banku innego niż Alior lub z konta firmowego w Alior Banku. W nowej edycji nie mogą uczestniczyć ci, którzy aktualnie biorą udział w poprzednich edycjach promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe” i „Konto Mega Oszczędnościowe”. 
 

Czym są nowe środki

Nowe środki to pieniądze, które wpłyną na konto od 24 stycznia br. w kwocie do 100 000 zł. Saldo z tego dnia, które należy przekroczyć, obejmuje wszystkie konta i lokaty, których klient jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 

Szczegóły oferty

Konto Mega Oszczędnościowe jest pozbawione opłat za założenie oraz prowadzenie. Przelewy wewnętrzne, wykonywane za pomocą bankowości mobilnej na konta w Alior Banku są bezpłatne. W przypadku wykonania przelewu do innego banku tylko jeden przelew miesięcznie jest bezpłatny. Każdy kolejny kosztuje 8 zł.
opłaty

Promocyjne odsetki są naliczane na koncie każdego dnia, zaś środki dopisywane są do konta pod koniec miesiąca kalendarzowego. Promocyjnym oprocentowaniem objęte może być tylko jedno Konto Mega Oszczędnościowe klienta.
 

 Jak założyć konto?

Klienci Alior Banku mogą założyć Konto Mega Oszczędnościowe poprzez bankowość internetową. Ci, którzy nie są klientem Alior Banku, mogą złożyć wniosek elektroniczny na stronie internetowej banku.
Aby porównać ofertę dostępnych kont oszczędnościowych zapraszamy do przejrzenia naszego comiesięcznego raportu „Najlepsze konta oszczędnościowe”. Można znaleźć w nim konta, których oprocentowanie przekracza 3% w skali roku.

TAGI:

Alior Bankkonta oszczędnościowe

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę