Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Skarbiec TFI przejął fundusz Lartiq Globalni Liderzy Wzrostu FIZ

08.01.2020 | Skarbiec TFI
Lartiq Globalni Liderzy Wzrostu FIZ jest funduszem inwestującym w spółki wzrostowe, w szczególności z sektorów tzw. nowej ekonomii i tym samym uzupełnia paletę funduszy otwartych Skarbca w tym segmencie.

„Przejęcie funduszu Lartiq Globalni Liderzy Wzrostu FIZ przez Skarbiec TFI jest szansą dla klientów funduszu na osiągnięcie satysfakcjonujących stóp zwrotu. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zapewnić klientom najlepszą jakość obsługi w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych zarządzających” - powiedział Andrzej Sołdek, członek zarządu Skarbiec TFI.

Zarządzającymi tym funduszem są Michał Cichosz i Tomasz Piotrowski, a stopa zwrotu wypracowana na funduszu Lartiq GLW przez zarządzających Skarbiec TFI plasuje go w czołówce funduszy o podobnej strategii inwestycyjnej.

Skarbiec TFI zarządzał portfelem i ryzykiem funduszu Lartiq Globalni Liderzy Wzrostu FIZ od grudnia 2018 roku do 5 listopada 2019 roku na podstawie umowy zawartej jeszcze z Trigon TFI.

Od 31 grudnia 2019 roku Skarbiec TFI jest organem reprezentującym fundusz. Wszystkie zlecenia do czasu podpisania umów z dystrybutorami przyjmuje Skarbiec TFI.

TAGI:

Skarbiec TFIzmiany we władzach, akcjonariat

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Popularne


zobacz także

↑ na górę