Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Najlepsze konta oszczędnościowe – listopad 2019

20.11.2019 | analizy.pl
W najnowszym zestawieniu zaszło niewiele zmian. Najwyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, na jakie można liczyć to 4% i to tylko w jednym banku przy spełnieniu dodatkowych warunków

Konta

Pozycję lidera naszego zestawienia utrzymał CitiHandlowy, który – w ramach trzeciej edycji promocji konta osobistego Citi Priority obowiązującej do stycznia 2020 roku – nowym klientom zakładającym konto bank oferuje na Koncie Oszczędnościowym 4,0%. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące i jedynie dla kwot poniżej 10 tys. zł. Dodatkowo bank wymaga wyrażenia zgód marketingowych oraz zapewnienia comiesięcznych wpływów wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł (przez cztery kolejne miesiące). 

Drugie miejsce utrzymał Getin Bank, oferując 3,5% nowym klientom na Koncie Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie dotyczy wkładu do 10 tys. zł, ale za to przez 12 miesięcy. Oferta jest skierowana do klientów, którzy otworzą Konto Osobiste, zapewniając wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie oraz wyrażą odpowiednie zgody marketingowe. Promocyjna stawka obowiązuje do końca listopada.

Na kolejnych miejscach zaszło niewiele zmian od naszego październikowego raportu. mBank wprowadził promocję Konta Oszczędnościowego dla tych, którzy posiadają lub założą mKonto Intensive i wpłacą nowe środki. Oprocentowanie na Koncie wynosi 2,7%, posiadacze pozostałych kont osobistych mogą liczyć na 2,3% dla nowych środków. Bank Millennium wraz z przedłużeniem promocji Konta Oszczędnościowego Profit, skrócił liczbę dni obowiązywania podwyższonej stawki (2,7%) ze 100 do 92 dni. Z kolei Alior Bank również wydłużył promocję, która kończy się już jutro, jednocześnie obniżając oprocentowanie z 2,3% na 2,2%.

TAGI:

konta oszczędnościowe

zobacz także

↑ na górę