Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

mBank podniósł oprocentowanie rachunków oszczędnościowych

21.10.2019 | mBank
Do 2,7 proc. w skali roku, tyle mogą zarobić klienci, którzy do 3 lutego przeleją na konto oszczędnościowe w mBanku pieniądze. Maksymalnie kwota, którą mogą w ten sposób ulokować to 500 tys. zł. Bank będzie naliczał wyższe oprocentowanie przez cztery miesiące

Wyższe oprocentowanie dotyczy nowych środków, które klient przeleje na swoje konto oszczędnościowe. Bank będzie sprawdzał stan konta codziennie. Za nowe środki uzna każdą kwotę, która wpłynie na konto oszczędnościowe po 30 września tego roku.

Aby włączyć mechanizm, klient powinien wypełnić wniosek. Znajdzie go na stronie internetowej mBanku, w zakładce oszczędności/konto oszczędnościowe. Bank będzie naliczał wyższe oprocentowanie przez cztery miesiące od daty przystąpienia do promocji. eKonto oszczędnościowe jest darmowe, a klient może swobodnie wypłacać z niego pieniądze, bez utraty odsetek.

Promocja dotyczy klientów indywidualnych. Na tych samych warunkach mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Wysokość oprocentowania zależy jedynie od rodzaju rachunku jaki mają. Osoby, które korzystają ze standardowego eKonto mogą zyskać 2,3 proc. w skali roku, a te z mKontem Intensive (konto premium) – 2,7 proc. w skali roku.

Z drugim rachunkiem wiąże się jeszcze jedna promocja. Każda osoba, która do 3 lutego 2020 roku otworzy mKonto Intensive, oprócz lepszego oprocentowana, dostanie dodatkowo do 300 zł moneybacka. Bank przyzna 50 zł zwrotu, za każdy miesiąc, w którym klient zapłaci kartą lub Blikiem rachunki o łącznej wartości minimum 3000 tys. zł. I tak przez sześć miesięcy od daty uruchomienia konta.

TAGI:

konta oszczędnościowepromocja

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę