Esaliens TFI zawarło ponad 50 umów PPK

17.09.2019 | Esaliens TFI
W pierwszym etapie Esaliens TFI zawarło ponad 50 umów PPK z największymi firmami. Wśród nich są spółki o kapitale zagranicznym i krajowym – największa z nich zatrudnia obecnie ponad 10 tys. pracowników - poinformowała spółka

- Firmy przekonuje przede wszystkim kompleksowość wsparcia od Esaliens (dawniej Legg Mason), ponieważ pomyśleliśmy zarówno o odpowiednich narzędziach informatycznych, jak i o rozbudowanym pakiecie usług dodatkowych. Dla klientów ważne też jest, jaką politykę inwestycyjną będą realizować zarządzający funduszem zdefiniowanej daty. Nasze podejście do sposobu zarządzania aktywami - wypracowane w jednym z najstabilniejszych zespołów inwestycyjnych na polskim rynku - spotyka się z zainteresowaniem i aprobatą - mówi Przemysław  Gawlak z Esaliens TFI.

ZAMÓW KONSULTACJĘ i spersonalizowany raport dotyczący wyboru instytucji zarządzającej PPK. Kompleksowo analizujemy oferty wszystkich instytucji zarządzających. Zwracamy uwagę na wszystkie najważniejsze aspekty, w tym na: doświadczenie, efektywność zarządzania kapitałem, kadrę zarządzającą, pomoc w obsłudze programu czy koszty.
 

Jak wybrać PPK. Doradztwo przy wyborze PPK.


 
- Esaliens TFI ma tę przewagę, że jako pierwszy wprowadzał w Polsce, dwie dekady temu, Pracownicze Plany Emerytalne – uważane przez ekspertów za protoplastę PPK. To praktyczne doświadczenie pokazało jaki poziom wsparcia jest konieczny do sprawnego przeprowadzenia złożonego procesu wdrażania planu emerytalnego w firmach, które należą do największych krajowych pracodawców - dodaje.
 
Oferta Esaliens TFI zawiera zestaw komplementarnych narzędzi potrzebnych do tego, aby w pełni zautomatyzować proces obsługi wszystkich pracowników w zakresie PPK, a nie tylko uczestników planu. Cały proces spaja, specjalnie stworzona w tym celu, aplikacja myPPK, z unikatowymi na tle rynku funkcjonalnościami, a dopełnia go pakiet dodatkowych usług, takich jak specjalistyczna asysta prawna, która de facto rozszerza benefitowy charakter PPK dla pracowników.

Za: Esaliens TFI

TAGI:

ESALIENS TFIPPKprodukty

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę