Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Najlepsze konta oszczędnościowe – wrzesień 2019

16.09.2019 | analizy.pl
Źródło: Analizy Online
Na 9 kontach oszczędnościowych możemy liczyć na oprocentowanie wynoszące co najmniej 3,0%. W każdym przypadku trzeba się liczyć z dodatkowymi warunkami. 

Liderem wrześniowego zestawienia kont oszczędnościowych z najwyższym oprocentowaniem jest Citi Handlowy, które wydłużyło promocję do 14 stycznia i nowym klientom zakładającym darmowe osobiste Konto internetowe Citi Priority oferuje stawkę 4,0%. Obowiązuje ona przez 4 miesiące i jedynie dla kwoty do 10 tys. zł. Dodatkowo bank wymaga wyrażenia zgód marketingowych oraz zapewnienia comiesięcznych wpływów wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł (przez cztery kolejne miesiące). 

Konta

Wysoką stawkę – 3,5% oferuje Getin Noble na Koncie Oszczędnościowym w ramach VI edycji oferty specjalnej „Bonus za aktywność”, ale tylko dla kwoty do 10 tys. zł. Oferta jest skierowana do klientów, którzy otworzą Konto Osobiste, zapewniając wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie oraz wyrażą odpowiednie zgody marketingowe. Promocyjna stawka obowiązuje do końca listopada.

Kolejne miejsca w zestawieniu zajmuje 7 kont z promocyjnym oprocentowaniem 3,0%. Większość z z nich wymaga otworzenia konta osobistego oraz innych dodatkowych warunków.

 
  • W Alior Banku do końca roku obowiązuje bonus do klasycznego Konta Jakże Osobistego - oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 3,0%. Stawka dotyczy tylko kwot do 20 tys. zł. Standardowe oprocentowanie ustalane jest w oparciu o stawkę WIBID1M pomniejszoną o 0,5 p.p.;
  • Bank Pekao oferuje 3% na Koncie Oszczędnościowym oraz Koncie Oszczędnościowym Premium. Oferta jest dla nowych klientów, którzy założą wybrany ROR lub posiadają konto, ale we wskazanym terminie utrzymywali saldo miesięczne niższe niż 50 zł;
  • Credit Agricole promocyjną stawkę oferuje w ramach promocji „Na start” skierowanej do nowych klientów zakładających ROR. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia konta dla kwot 50 tys. zł;
  • Citi Handlowy oferuje 3,0% nowym klientom, którzy otworzą Konto Oszczędnościowe z Kontem Osobistym Citi Priority oraz Kartą Kredytową Citibank.
  • T-Mobile Usługi Bankowe oferuje 3,0% na Koncie Oszczędnościowym nowym klientom, którzy założą w okresie trwania promocji (do 30 czerwca br.) Rachunek Oszczędnościowy oraz ROR w wariancie Konto Freemium lub Konto Premium. Po zakończeniu promocji oraz dla salda rachunku od 50.000 zł oprocentowanie wynosi WIBID 1M – 0,4 p.p. z 10. dnia kalendarzowego danego mies.
  • w Toyota Banku posiadacze Konta Młodzieżowego Click na Koncie Oszczędnościowym Super Click otrzymują 3,0%. Jest to jedyne konto, które oferuje tak wysokie oprocentowanie przez cały czas.

TAGI:

konta oszczędnościowe

zobacz także

↑ na górę