Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Andrzej Domański odchodzi z Eques Investment TFI

05.09.2019 | Wojciech Kiermacz
Po niespełna trzech latach Andrzej Domański zrezygnował z funkcji członka zarządu i dyrektora Działu Zarządzania Funduszami. Jego fundusze wraz ze stanowiskiem dyrektorskim przejmie Jakub Liebhart

Przyczyną złożenia rezygnacji jest zmiana planów zawodowych: Andrzej Domański postanowił kontynuować karierę w innych, nie powiązanych z rynkiem kapitałowym obszarach działalności. Życzymy Andrzejowi Domańskiemu wielu sukcesów na nowym polu zawodowym – poinformował Eques Investment TFI na swoje stronie.

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

W związku z tym pracami Departamentu Zarządzania Funduszami Rynku Kapitałowego oraz zarządzanie funduszami EQUES Akumulacji Majątku FIZ i EQUES Akcji Sektora Prywatnego FIZ, przejął Jakub Liebhart, który z Equesem związany jest od 2013 roku.

Czytaj również wywiad z Andrzejem Domańskim tuż po przejściu do Eques Investment TFI

Przejście Andrzeja Domańskiego z Noble Funds TFI do Eques Investment TFI w październiku 2016 roku odbiło się głośnym echem w branży. Po sukcesach w zarządzaniu w Noble Funds TFI, w Equesie miał rozbudować część biznesu związaną z zarządzaniem funduszami rynku kapitałowego. Sztandarowym pomysłem, z którym zarządzający przyszedł do Equesa, był fundusz EQUES Akumulacji Majątku FIZ.

[AKTUALIZACJA] PAP poinformował, że Andrzej Domański wystartuje w wyborach parlamentarnych z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Zajmie 24. miejsce na liście krakowskiej.

TAGI:

zmiany zarządzajacych

zobacz także

↑ na górę