Ponad 650 firm podpisało umowy na zarządzanie PPK

27.08.2019 | analizy.pl
Wiceprezes PFR Bartosz Marczuk poinformował serwis Prawo.pl, że ponad 650 firm podpisało już umowy na zarządzanie PPK. Umowy te obejmują łącznie ok. 330 tys. pracowników, czyli potencjalnych uczestników PPK

- Uważam, że to jest dobry wynik. Docelowo ma być 4 tys. firm z niewielkim haczykiem, czyli dochodzimy do 20%  powiedział Marczuk. – Przedsiębiorstwa mają jeszcze czas na podpisanie umowy o zarządzanie PPK, terminem ostatecznym jest 25 października. Trzeba pamiętać, że teraz jest jeszcze okres wakacyjny – dodał.

ZAMÓW KONSULTACJĘ i spersonalizowany raport dotyczący wyboru instytucji zarządzającej PPK. Kompleksowo analizujemy oferty wszystkich instytucji zarządzających. Zwracamy uwagę na wszystkie najważniejsze aspekty, w tym na: doświadczenie, efektywność zarządzania kapitałem, kadrę zarządzającą, pomoc w obsłudze programu czy koszty.
 

Jak wybrać PPK. Doradztwo przy wyborze PPK.


Jak wybrać PPK. Doradztwo przy wyborze PPK.

 
Reprezentatywne informacje na temat tego, ile osób wejdzie do PPK, będą znane najwcześniej w listopadzie. Najpóźniej do 12 listopada firmy zatrudniające co najmniej 250 osób muszą podpisać umowy o prowadzenie PPK z pracownikami.

Przeczytaj także: Kiedy PPK w Twojej firmie – sprawdź terminy
 
Za: Prawo.pl 

TAGI:

PPK

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę