Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Najlepsze konta oszczędnościowe – sierpień 2019

13.08.2019 | analizy.pl
Źródło: Analizy Online
Najwyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym to obecnie 3,50% w skali roku. Kilka banków oferuje również konta na 3,00%

W sierpniu doszło do jednej zmiany w ofercie najlepszych kont oszczędnościowych. Pojawił się Rachunek Oszczędnościowy Mój Skarb z oferty Banku Pekao. To konto o wysokim oprocentowaniu 3,00%, ale o bardzo niskiej maksymalnej kwocie podlegąjącej promocji (tylko do 3 tys. zł). To produkt skierowany do rodziców, którzy chcą otworzyć rachunek oszczędnościowy dla swoich dzieci.

[Kliknij, aby powiększyć]

Najlepsze


Niezmiennie od czerwca najwyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dostaniemy w Getin Banku – Konto Oszczędnościowe Bonus za aktywność (3,50%). Z kolei 3,00% w skali roku oferuje obecnie sześć instytucji – Getin Bank, Toyota Bank, Bank Pekao, T-Mobile Usługi Bankowe, City Handlowy oraz Credit Agricole.

 
Konto oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem obwarowane jest najczęściej kilkoma warunkami. Najczęściej promocje kierowane są do nowych klientów, a maksymalny czas na jaki możemy ulokować środki wynosi do pół roku.
 

TAGI:

konta oszczędnościowe

Popularne


zobacz także

↑ na górę