Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Najlepsze konta oszczędnościowe – lipiec 2019

16.07.2019 | analizy.pl
Źródło: Analizy Online
Najwyższa stawka dostępna na koncie oszczędnościowym spadła z 4,0% do 3,5%. Na tyle możemy liczyć tylko w jednym banku i to z ograniczeniami

W najnowszym zestawieniu nie znajdziemy już promocji na 4,0% na koncie internetowym w Citi Handlowym. Najwyższą stawkę oferuje obecnie Getin Noble na Koncie Oszczędnościowym w ramach V edycji oferty specjalnej „Bonus za aktywność” (3,5%), ale tylko dla kwoty do 10 tys. zł. Z pierwszej trójki najzyskowniejszych kont zniknęło natomiast Konto Idealnie Proste z Idea Banku – które obniżyło promocyjne oprocentowanie 3,2% do standardowego poziomu 1,10%.

Najlepsze
 
Wzrosła natomiast liczba kont oferujących oprocentowanie na poziomie 3,0%.

  • Alior Banku do końca roku obowiązuje bonus do klasycznego Konta Jakże Osobistego - oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 3,0%. Stawka dotyczy tylko kwot do 20 tys. zł. Standardowe oprocentowanie ustalane jest w oparciu o stawkę WIBID1M pomniejszoną o 0,5 p.p.;
  • Citi Handlowy wydłużył promocję tym, którzy otworzą Konto Oszczędnościowe z Kontem Osobistym Citi Priority i zapewnią co miesiąc wpływ min. 8 000 zł lub utrzymają średnie saldo na rachunkach min. 100 000 zł. Oferta jest dostępna dla osób, które m.in. nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego.
  • Credit Agricole w ramach promocji "Zyskaj na start", przy maksymalnej kwocie 50 000 zł.
  • w Getin Noble do 21 lipca trwa promocja Konta Oszczędnościowego na nowe środki;
  • T-Mobile Usługi Bankowe wydłużyło promocję 3,0% na Koncie Oszczędnościowym nowym klientom, którzy założą konto w okresie trwania promocji, czyli do końca roku. Po zakończeniu promocji oraz dla salda rachunku od 50.000 zł oprocentowanie wynosi WIBID 1M – 0,4 p.p. z 10. dnia kalendarzowego danego mies.
  • w Toyota Banku posiadacze Konta Młodzieżowego Click na Koncie Oszczędnościowym Super Click otrzymują 3,0%. Jest to jedyne konto, które oferuje tak wysokie oprocentowanie przez cały czas.
  • na liście z 3,0% zadebiutował Bank Pekao, który podwyższył oprocentowanie promocyjne z 2,5% na Koncie Oszczędnościowym oraz Koncie Premium.

 
W dalszej części zestawienia kont z najwyższymi stawkami nie znajdziemy trzech promocyjnych ofert, które zostały wycofane. Chodzi o Konto systematyczne w Santander Banku (2,7%), Konto Ekstra Zysk w eurobanku (było 2,5%, jest 1,4%) oraz Konto Idealnie Proste w Idea Banku dla kwot powyżej 20 tys. zł. Bank Pocztowy wydłużył natomiast do końca września promocyjną stawkę na Koncie 500+.

Zespół Analiz Online

TAGI:

konta oszczędnościowe

zobacz także

↑ na górę