Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

TFI Allianz zarejestrowało fundusz pod PPK

18.04.2019 | analizy.pl
Źródło: Pixelbliss / Shutterstock.com
Allianz Plan Emerytalny  Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty został wpisany do rejestru funduszy inwestycyjnych przez Sąd Okręgowy w Warszawie z datą 17 kwietnia 2019

Bardzo cieszymy się, że ten ważny etap projektu PPK w TFI Allianz został już ukończony. W ramach Allianz Plan Emerytalny SFIO zostało wyodrębnionych 8 subfunduszy zdefiniowanej daty, których polityka inwestycyjna jest zgodna z zapisami Ustawy o PPK. Wiemy, że dla pracodawców najważniejsza będzie oferta naszego wsparcia przed- i posprzedażowego. W tym zakresie służymy doświadczeniem zebranym w trakcie wdrażania programów emerytalnych oraz nowoczesnymi narzędziami gwarantującymi proste i szybkie uruchomienie programu. Natomiast dla pracowników - uczestników naszego PPK, istotną zaletą jest nasza ścisła współpraca z globalnymi spółkami inwestycyjnymi Allianz, która daje możliwość poszukiwania ciekawych rynków i atrakcyjnej stopy zwrotu za granicą. – podkreśla Anna Bąkała – Członek Zarządu TFI Allianz.

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Nowy fundusz TFI Allianz Polska to już dziesiąty z kolei fundusz pod PPK, który został zarejestrowany. Pełną listę instytucji pracujących nad ofertą PPK znajdziesz tutaj.

/az

TAGI:

PPKprodukty

zobacz także

↑ na górę