XIX Konferencja Izby Domów Maklerskich

23.01.2019 | analizy.pl
Źródło: wellphoto / Shutterstock.com

Konferencja Izby Domów Maklerskich to coroczne spotkanie czołowych przedstawicieli rynku kapitałowego z udziałem inwestorów, spółek giełdowych, domów maklerskich, banków, organów rządowych, giełd i instytucji rozliczeniowych, organizacji biznesowych i samorządowych. Celem projektu jest wspieranie rozwoju rynku kapitałowego w Polsce, który ma służyć budowaniu konkurencyjnej gospodarki i dobrobytu obywateli.

Tegoroczna konferencja, po raz kolejny uzyskała Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy. Gościem honorowym wydarzenia będzie Jacek Jastrzębski, Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego.

Podczas XIX Konferencji IDM uczestnicy będą rozmawiali m.in. o strategii dla rynku kapitałowego w Polsce, wpływie zmian technologicznych na rozwój rynków finansowych i związane z tym wyzwania regulacyjne, nowym modelu budowania długoterminowych oszczędności i możliwości aktywizacji krajowego kapitału w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, wyzwaniach dla uczestników rynku kapitałowego w świetle implementacji regulacji UE, strategicznych inicjatywach GPW oraz ich wpływie na rynek akcji i obligacji korporacyjnych oraz działaniach związanych z ograniczeniem trendu spadkowego w udziale krajowych biur i domów maklerskich w obrotach na Giełdzie. 

Wydarzeniu będą towarzyszyły dwie imprezy: uroczysta gala przyznania nagród dla spółek publicznych wyróżnionych we wspólnej akcji Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz Izby Domów Maklerskich za najlepszy IR w 2018 roku oraz mistrzostwa Polski rynku kapitałowego w slalomie gigancie. W zawodach wezmą udział pracownicy instytucji rynku kapitałowego oraz uczestnicy konferencji. 

Konferencja odbędzie się w 7-10 marca 2019 r. w Bukowinie Tatrzańskiej. Rejestracja rozpoczęła się 21 stycznia i potrwa do 1 lutego br.

TAGI:

IDM

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę