3 Kongres Future & Finance ZMID - Przyszłość rynku finansowego

17.10.2018 | Zespół Analiz Online
W najbliższą środę, 24 października w Sali Notowań warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się III Kongres Future & Finance ZMID. Partnerem Kongresu są Analizy Online


Tempo zmian zachodzących w branży finansowej należy do jednych z najbardziej dynamicznych. Obecne rozwiązania niejednokrotnie jeszcze kilka lat temu nie istniały nawet w fazie koncepcyjnej. Prędkość z jaką postępuje rozwój branży wciąż zdaje się przyspieszać. Podczas III Kongresu Future & Finance pojawi się kilkunastu ekspertów z zakresu sprzedaży i dystrybucji produktów finansowych, identyfikacji ryzyk inwestycyjnych oraz unikalnych produktów finansowych, którzy opowiedzą o najbliższych wyzwaniach, zmianach i rozwiązaniach dla całej branży.
 
Podczas Kongresu odbędą się 3 prezentacje oraz 3 panele dyskusyjne, które poruszą następujące tematy:
 
Moduł 1:
Rola i wyzwania Agenta Firmy Inwestycyjnej
Wyzwania i rozwiązania dla inwestycyjnego Jamesa Bonda

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

W ostatnim czasie dystrybutorzy produktów inwestycyjnych mierzą się z wyzwaniami i współpracą w ramach Agenta Firmy Inwestycyjnej, Domu Maklerskiego, TFI lub popularnych Family Office.
W I Module przedstawimy możliwości rozwoju, jakie obecnie istnieją na polskim rynku, aby podejmując decyzję o zmianie formy współpracy lub nawiązaniu współpracy z tymi podmiotami, podejmować ją z pełną wiedzą co do korzyści i ograniczeń z nią związanych.
 
Moduł 2:
Głęboka rewolucja na rynku funduszy – jak nie zawieść klientów w kolejnych latach?
Sztuka inwestycji, czyli jak połączyć klasykę z nowoczesnością.
 
II moduł poświęcony jest produktom inwestycyjnym. Odpowiemy na pytania jakie największe zalety oraz ryzyka dla dystrybutora i inwestora wiążą się klasycznymi produktami jak fundusze inwestycyjne, obligacje oraz FIZ, a także poruszymy tematykę tych mniej znanych jak np. condohotele. Jednym z wątków będzie także zakres możliwości i ograniczeń w inwestycjach klienta zamożnego. Jednym z prelegentó będzie Michał Duniec, prezes Analiz Online.
 
Moduł 3:
Zyski kapitałowe jako lustrzane odbicie ryzyka
Ryzyko z różnych punktów widzenia – jak zdobyć jego pełny obraz?
 
Inwestowanie zawsze łączy się z ryzykiem. Dlatego w III module chcemy poruszyć temat ryzyka, które jest nieodłącznym elementem każdej inwestycji. Jak pod kątem ryzyka tą samą inwestycje oceniają audytor, prawnik, dystrybutor i inwestor? Jak identyfikować ryzyka związane z inwestycją w dany instrument finansowy? W jakim stopniu można się przed tym ryzykiem zabezpieczyć? Oraz szczególnie ważne co powinno zaniepokoić audytora i inwestorów.
 
Sprawdź prelegentów, którzy wezmą udział w Kongresie.
 
Jeden dzień, 5 godzin, kilkunastu prelegentów i ponad 150 uczestników. Jeśli Twoja praca wiąże się ze sprzedażą lub dystrybucją produktów finansowych – nie może zabraknąć Cię na miejscu.

Bilety dostępne są na stronie http://future-finance.pl/#rejestracja

zobacz także

↑ na górę