​Chuść przechodzi z Altusa do Rockbridge

08.10.2018 | Zespół Analiz Online
Witold Chuść zrezygnował z pełnienia funkcji członka zarządu Altus TFI z dniem 5 października. Jako powód rezygnacji podano objęcie funkcji członka zarządu w Rockbridge TFI, będącym podmiotem z grupy kapitałowej spółki

Witold Chuść był związany z Altusem od 2011 roku, wcześniej współpracował z BPH TFI (obecnym Rockbridge TFI) oraz Pioneer Pekao TFI.

To drugi transfer w tym miesiącu. Kilka dni wcześniej z Altusa do Rockbridge TFI przeszedł Karol Godyń, który objął stanowisko head of equity. 

Przejście eksperta może być związane z przenoszeniem 6 funduszy zamkniętych pod skrzydła Rockbridge TFI.

Witold Chuść w Rockbridge TFI jako CIO będzie odpowiedzialny za obszar inwestycyjny. Z rynkiem finansowym związany jest od 1998 roku. W czasie swojej kariery zawodowej zarządzał portfelami inwestycyjnymi w Pioneer Investment Management oraz aktywami w BPH TFI - funduszami dłużnymi i funduszem absolutnej stopy zwrotu BPH SFIO Total Profit. Był twórcą sukcesu funduszy obligacji w BPH TFI, w tym flagowego funduszu Obligacji 2. W latach 2011 – 2017 pracował jako zarządzający i członek zarządu w Altus TFI. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalizacja rynki finansowe, ukończony program Advanced Management Program na University of Navarra. Zdał wszystkie egzaminy CFA Level III. 

TAGI:

Altus TFIWitold Chuśćzmiany we władzach, akcjonariat

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę