Konkurs dla studentów - Akademia Analiz 2018

30.03.2018 | Zespół Analiz Online


Akademia Analiz to konkurs organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji Kapitałowych Profit, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, przy współpracy z Domem Maklerskim INC oraz Maklers.pl.
 
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich studentów chcących zmierzyć się z codziennymi zadaniami analityka rynkowego. Konkurs podzielony jest na dwa etapy, w których udział biorą dwuosobowe zespoły. Pierwszy dotyczy zagadnienia analizy sytuacyjnej, a drugi – analizy finansowej i wyceny.

Celem konkursu jest nie tylko wyłonienie najlepszych ale i poszerzenie wiedzy na temat inwestycji kapitałowych. Aby umożliwić współzawodnictwo również studentom młodszych lat, do zadań konkursowych dołączane będą materiały z teorią niezbędną do rozwiązania zadań.

Studenci wspierani będą także poprzez wykłady otwarte, na których specjaliści będą opisywać dane zagadnienia oraz webinary związane z daną rundą zadań, z których nagrania będą dostępne przez cały pozostały okres trwania konkursu w serwisie YouTube na kanale SKN IK Profit. Zespoły można rejestrować na stronie akademiaanaliz.sknprofit.pl/ do 8.04.2018 r.

Dokładny harmonogram można przeczytać na stronie internetowej konkursu lub na jego fanpage’u, do którego polubienia serdecznie zapraszamy.

NAGRODY DLA ZESPOŁÓW:
I MIEJSCE – 2 x Kindle, 1000zł, nagrody rzeczowe,
II i III MIEJSCE – 500zł, nagrody rzeczowe,
IV i V MIEJSCE – nagrody rzeczowe,

Pula nagród może ulec zwiększeniu.

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę