Rockbridge TFI wzmacnia zespół
06.12.2017 | Zespół Analiz Online
Do Rockbridge TFI dołączają trzy nowe osoby z zespołu sprzedaży Skarbiec TFI. Piotr Dygas został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu, odpowiedzialnego za rozwój sieci sprzedaży i marketing - poinformowała spółka

Piotr Dygas posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej; w latach 2001 – 2012 był zatrudniony w grupie KBC na różnych stanowiskach menadżerskich związanych ze sprzedażą funduszy inwestycyjnych oraz był członkiem międzynarodowego zespołu rozwoju sprzedaży. W latach 2012 – 2017 pracował w grupie Skarbiec Holding jako dyrektor Departamentu Klientów Prestiżowych oraz dyrektor zarządzający w obszarze sprzedaży i działalności operacyjnej. Stanowisko wiceprezesa Rockbridge TFI ma objąć z początkiem stycznia.

Z kolei w grudniu do zespołu dołączył Bartłomiej Florczak, a od lutego 2018 - Tomasz Miłkoś - obaj będą wspierać komunikację inwestycyjną.

Piotr, Tomek i Bartek to osoby, które miały istotny wpływ na sukces sprzedażowy funduszy zamkniętych w Skarbiec TFI. Zaprosiliśmy ich do Rockbridge, żeby oferować naszym partnerom najlepszą jakość w zakresie komunikacji inwestycyjnej i wsparcia doradców. - mówi Tomasz Stadnik, prezes zarządu Rockbridge TFI.

Spółka pochwaliła się także wynikami sprzedażowymi za listopad. - Nowe fundusze zamknięte absolutnej stopy zwrotu, które rozpoczęły działalność w listopadzie mają już aktywa o wartości ponad 130 mln zł. To świetny start, jestem przekonany, że ze wzmocnionym zespołem możemy osiągnąć o wiele więcej - mówi Jakub Ryba, wiceprezes zarządu Rockbridge TFI.

TAGI:

Jakub Rybasaldo wpłat i wypłatSkarbiec TFITomasz Stadnikwartość i struktura aktywówzmiany we władzach, akcjonariat

zobacz także

↑ na górę