Caspar AM chce wejść na główny rynek GPW
17.02.2017 | Caspar Asset Management
Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Caspar Asset Management SA powołało Hannę Kijanowską na członka Zarządu spółki

Hanna Kijanowska nadzorować będzie działalność operacyjną, w szczególności obszar prawny, audytu wewnętrznego i docelowo również zarządzania ryzykiem. 

Hanna Kijanowska jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła najpierw studia z zakresu zarządzania i marketingu, a później prawo. Jest radcą prawnym. W Grupie Caspar pracuje od stycznia 2010 roku.

Podczas środowego posiedzenia Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy wyraziło również zgodę na dematerializację wszystkich pozostałych akcji Caspar Asset Management SA oraz ich wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect. To pierwszy krok w kierunku wejścia naszej spółki na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jeszcze w tym roku planowane jest dopuszczenie wszystkich akcji spółki do obrotu, a więc zwiększenie płynności i w kolejnym kroku przejście z New Connect na GPW tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

- To będzie bardzo istotna zmiana pozycji Caspar Asset Management SA na rynku. Jesteśmy zdania, że po siedmiu latach istnienia naszej spółki, zbudowaniu jej silnych fundamentów, wobec dobrych wyników finansowych i przede wszystkim bardzo dobrych wyników zarządzania, czas zrobić kolejny krok i wyprowadzić Caspar Asset Management SA na szersze wody – tłumaczył Leszek Kasperski, prezes Caspar Asset Management SA.

TAGI:

Caspar TFILeszek Kasperskizmiany we władzach, akcjonariat

Bądź na bieżąco

Dołącz do 15 000 inwestorów, którzy prosto na maila otrzymują powiadomienia o nowych artykułach, wynikach inwestycyjnych oraz ważnych wydarzeniach rynkowych.

zobacz także

Copyright © Analizy Online S.A. 2018

↑ na górę