Zmiany w zespole NN Investment Partners TFI
04.01.2017 | Paweł Gruber
Po ponad 8 latach z NN Investment Partners TFI pożegnał się Michał Kopiczyński. W towarzystwie pełnił funkcję dyrektora Zespołu Zarządzania Instrumentami Udziałowymi

Michał Kopiczyński dołączył do zespołu NN Investment Partners TFI (wcześniej ING TFI) w kwietniu 2007 roku jako zarządzający funduszami. W czerwcu 2008 objął funkcję dyrektora Zespołu Specjalistycznych Instrumentów Udziałowych (później Zespół Zarządzania Instrumentami Udziałowymi). Był odpowiedzialny za zarządzanie funduszami akcji.

Bądź na bieżąco

Dołącz do 15 000 inwestorów, którzy prosto na maila otrzymują powiadomienia o nowych artykułach, wynikach inwestycyjnych oraz ważnych wydarzeniach rynkowych.

Obowiązki Michała Kopiczyńskiego z początkiem stycznia br. przejął Marcin Szortyka, dotychczas na stanowisku starszego zarządzającego funduszami. Z NN Investment Partners TFI związany jest od maja 2007 roku. Nadal odpowiedzialny będzie m.in. za portfele funduszy NN Akcji i NN Akcji Środkowoeuropejskich oraz część akcyjną produktów mieszanych.

To nie koniec zmian w zespole. Z początkiem roku stanowisko młodszego zarządzającego funduszami objął Radosław Sosna, który do niedawna odpowiedzialny był za ofertę produktową NN Investment Partners TFI. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie głównie portfelami funduszy z parasola NN Perspektywa SFIO. Radosław Sosna legitymuje się licencją Maklera Papierów Wartościowych oraz tytułem Chartered Financial Analyst (CFA).

Ponieważ zmiany nie mają wpływu na sposób zarządzania funduszami, aktualne oceny i opinie w Ratingach Analiz Online pozostają w mocy.

Paweł Gruber
Analizy Online

TAGI:

Marcin SzortykaMichał KopiczyńskiNN Investment Partners TFIRadosław Sosnazmiany zarządzajacych

zobacz także

Copyright © Analizy Online S.A. 2018

↑ na górę