Nowy zarządzający w Union Investment TFI
02.10.2015 | Zespół Analiz Online
Do zespołu asset allocation kierowanego przez Radosława Piotrowskiego dołączył nowy doradca inwestycyjny – Marek Straszak


Nowy członek komórki odpowiadającej za globalne inwestycje jest absolwentem Doradztwa Inwestycyjnego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, licencjonowanym doradcą inwestycyjnym oraz maklerem papierów wartościowych. Niedawno zaliczył także pierwszy etap trzyletniego egzaminu Chartered Financial Analyst (CFA) Doświadczenie w pracy maklera i analityka akcji zdobywał w takich firmach, jak Alior Bank, Erste Securities oraz Dom Maklerski BPS.

W Union Investment TFI Marek Straszak zajmuje się m. in. doradztwem inwestycyjnym, zarządzaniem portfelami inwestycyjnymi i wsparciem w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi o strategii asset allocation.

Zespołem asset allocation kieruje Radosław Piotrowski, który dołączył do zespołu na początku kwietnia br. Zespół gromadzi profesjonalistów zarządzających produktami opartymi o różne klasy aktywów (tzw. multi-asset investing) na rynkach globalnych, przy aktywnym wsparciu pozostałych działów departamentu zarządzania oraz z wykorzystaniem globalnego know-how spółki matki z Frankfurtu – Union Asset Management Holding AG. Komórka zarządza także portfelami klientów i doradza im w oparciu o profile ryzyka (tzw. individual risk profiling) oraz proces asset allocation.

/az

TAGI:

Marek StraszakUnion Investment TFIzmiany zarządzajacych

Bądź na bieżąco

Dołącz do 15 000 inwestorów, którzy prosto na maila otrzymują powiadomienia o nowych artykułach, wynikach inwestycyjnych oraz ważnych wydarzeniach rynkowych.

zobacz także

Copyright © Analizy Online S.A. 2017

↑ na górę