Analizy Online partnerem Gry Giełdowej

09.03.2015 | Zespół Analiz Online
Studenckie Koło Naukowe Inwestor rozpoczęło dziesiątą edycję projektu Gra Giełdowa, której patronem medialnym zostały Analizy Online.
 
Główną ideą Gry Giełdowej jest poszerzanie i pogłębianie wiedzy o praktycznej stronie podejmowania decyzji inwestycyjnych wśród studentów oraz licealistów. Podstawowym założeniem projektu jest przeprowadzenie internetowej gry symulacyjnej polegającej na inwestowaniu wirtualnych 100 000 PLN w akcje dostępne na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
Przed rozpoczęciem gry zorganizowane zostaną certyfikowane, merytoryczne szkolenia prowadzone przez zawodowych traderów oraz pracowników firm związanych z inwestycjami. Głównymi tematami warsztatów będą praktyczne informacje dotyczące działania giełdy, jak i wybrane zagadnienia analizy technicznej, analizy fundamentalnej oraz psychologii inwestycyjnej.
 
Gra Giełdowa już od pierwszej edycji cieszy się wysokim i stale rosnącym zainteresowaniem. We wszystkich edycjach udział wzięło blisko 4000 uczestników, a w ciągu czterech ostatnich lat do rejestracji przystępowało każdorazowo około 700 graczy.


Wydarzenia projektu
Debata Inauguracyjna odbywająca się w Łodzi na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, podczas której zostaną poruszone tematy dotyczące zarówno inwestowania na giełdzie, jak i gospodarki naszego Państwa.
 
Inwestor Movie Night to niepowtarzalne wydarzenie, podczas którego studenci oraz licealiści będą mieli
możliwość za darmo obejrzeć maraton filmowy o tematyce inwestycyjnej.

Webinary (szkolenia online), dzięki którym początkujący czy doświadczeni uczestnicy będą mogli posiąść niezbędną wiedzę z zakresu psychologii inwestycyjnej, analizy technicznej oraz analizy fundamentalnej.
 
Wykłady z ekspertami ze świata inwestycji organizowanymi stacjonarnie w miastach partnerskich przez Koordynatorów Lokalnych. Wiedza na nich zdobyta będzie przydatna podczas pratkycznej części projektu jak i w przyszłej karierze zawodowej.

TAGI:

Analizy Onlinepatronat

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

zobacz także

↑ na górę