Portfel na piątkę w Open Life
19.03.2013 | Open Life TUŻ
Open Life TU Życie S.A., poszerza swoją ofertę o "Portfel na Piątkę", czyli ubezpieczenie na życie i dożycie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK).
 
"Kierując się komfortem i bezpieczeństwem klientów, przygotowaliśmy rozwiązanie o krótkim, 3-letnim horyzoncie inwestycyjnym i o niskiej barierze wejścia" – mówi Przemysław Orłowski, dyrektor ds. produktów inwestycyjnych Open Life TU Życie S.A. "Nowe, stworzone przez nas ubezpieczenie to doskonała propozycja m.in. dla osób chcących zdywersyfikować swój portfel" dodaje.
 
Inwestycję można rozpocząć już od 4 000 zł. Jednorazowa składka zalokowana zostaje w ubezpieczeniowym funduszu kapitałowym, którego celem jest 100. proc. ochrona kapitału. Produkt wolny jest także od ryzyka walutowego.
 
Wysokość zysku z inwestycji w Portfel na Piątkę zależy od kursów 5. dużych, znanych spółek o dobrej sytuacji finansowej. Są to: Volkswagen AG, Vodafone Group PLC, Nestle SA, Allianz SE i LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SA.. Zysk wypłacany jest w sytuacji, gdy w określonych datach w okresie ubezpieczenia kursy 5. spółek będą wyższe niż ich kursy w określonym terminie na początku okresu ubezpieczenia. W ciągu trzech lat ubezpieczony może otrzymać zysk aż do 24,3 proc.

/ak

TAGI:

Open Lifeproduktyprodukty z UFKzapisy na produkt strukturyzowany

Bądź na bieżąco

Dołącz do 10 000 inwestorów, którzy prosto na maila otrzymują powiadomienia o nowych artykułach, wynikach inwestycyjnych oraz ważnych wydarzeniach rynkowych.

zobacz także

Copyright © Analizy Online S.A. 2016

↑ na górę