Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!
Kryzys rodzi szanse – zapowiedź Tematu Tygodnia
10.04.2020 | analizy.pl
Każdy kryzys kiedyś się skończy, a historia pokazuje, że taki moment jest dobry, żeby pomyśleć o swoich inwestycjach. Analizy.pl i KupFundusz.pl wspólnie przygotują serię artykułów i wywiadów w temacie inwestycji w czasach koronawirusa

„Kryzys rodzi szanse” – pod taką nazwą w Poniedziałek Wielkanocny wystartujemy z cyklem materiałów o inwestowaniu w czasach kryzysu. Przez dwa tygodnie wspólnie z KupFundusz.pl będziemy publikować opracowania, analizy i materiały wideo, w których kompleksowo opiszemy, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich tygodni oraz jak optymalnie wykorzystać tę sytuację w swoich inwestycjach.

Pierwsze dwa artykuły już na początku przyszłego tygodnia:

Rynki finansowe sponiewierane przez małego wirusa (poniedziałek 13.04.2020)
Hossa, bessa, od czasu do czasu krach lub bańka (wtorek 14.04.2020)

W kolejnych dniach, aż do 24 kwietnia, podejmiemy temat finansów behawioralnych, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co dalej z gospodarką i co dalej z samym koronawirusem, a także pokażemy, które rynki są i będą najbardziej perspektywiczne oraz jak podejść do portfela inwestycyjnego w tych trudnych czasach.


Reklama

Partnerem Tematu Tygodnia jest internetowa platforma inwestycyjna KupFundusz.pl, na której dostępnych jest 195 funduszy z 12 TFI.

Zarejestrowani użytkownicy mogą kupić, sprzedać lub zamieniać fundusze w ramach oferty bez opłat dystrybucyjnych.
 
Załóż konto: kupfundusz.pl/rejestracja

Kupfundusz.pl

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem a fundusze nie gwarantują osiągnięcia określonych wyników finansowych, ani nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek wyników w przyszłości. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej KupFundusz SA rekomenduje także zapoznanie się z informacjami zawartymi bezpośrednio w prospektach informacyjnych instytucji finansowych, w szczególności w zakresie czynników ryzyka i opłat manipulacyjnych.

TAGI:

jak inwestowaćkoronawiruskupfundusz.pl

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Zobacz także:

Popularne

zobacz także

↑ na górę