Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Przegląd prasy

29.06.2020 | analizy.pl
W dzisiejszej prasie przeczytamy o pierwszym podsumowaniu wyników funduszy akcji po sześciu miesiącach tego roku, o emisjach publicznych obligacji korporacyjnych oraz o czterech zasadach inwestycyjnych

Pierwsze wyniki funduszy
Mija pierwsza połowa 2020 r., którą inwestorzy wspominać będą z pewnością długo. W tym okresie najlepiej wypadły strategie, które stawiają na nowoczesne gałęzie gospodarki. W dzisiejszym „Parkiecie” zapoznamy się z pierwszym podsumowaniem wyników funduszy akcyjnych po pierwszych sześciu miesiącach tego roku.

Za: Parkiet (2020-06-29), Andrzej Pałasz, Tylko szczęściarze zdołali na polskich akcjach zarobić więcej niż za granicą
 
Emisje publiczne powoli się odbudowują
W I półroczu emitenci przeprowadzili sześć emisji publicznych skierowanych do inwestorów indywidualnych na podstawie prospektów emisyjnych. Przed rokiem było ich siedem.

Za: Parkiet (2020-06-29), Emil Szweda, Powoli rośnie wartość publicznych emisji obligacji
 
Cztery uniwersalne zasady inwestora
Wydarzenia ostatnich miesięcy zaskakiwały pod wieloma względami. Ale to nie oznacza, że zdyscyplinowany długoterminowy inwestor był wobec nich bezradny. Sobotni „Parkiet” prezentuje cztery uniwersalne przykazania inwestycyjne, które i tym razem mogły pomóc wykorzystać rynkową zawieruchę.

Za: Parkiet (2020-06-27), Tomasz Hońdo, Te ponadczasowe przykazania inwestycyjne sprawdziły się w burzliwym pierwszym półroczu

TAGI:

przegląd prasy

Popularne

Zobacz także

↑ na górę