Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Przegląd prasy

23.06.2020 | analizy.pl
W dzisiejszej prasie przeczytamy o zmianach w portfelach funduszy Santander TFI, o rajdzie na złoty kruszec oraz o badaniu instytucji oferujących PPK

Fundusze postawiły jeszcze mocniej na technologię
Z szacunków Trigon DM wynika, że Santander TFI pozyskał w maju 184 mln zł netto. W dzisiejszym „Parkiecie” przeczytamy o dokonanych w maju zmianach w portfelach funduszy Santandera.

Za: Parkiet (2020-06-23), Andrzej Pałasz, Więcej akcji gigantów
 
Rajd na złoto powinien być kontynuowany
Kapitał znów płynie w kierunku bezpiecznej przystani, za jaką uważane jest złoto. Mimo że od początku roku złoto zyskało na wartości już około 15%, wcale nie musi oznaczać to końca zwyżek – twierdzą analitycy. O prognozach dla złota przeczytamy we wtorkowym „Pulsie Biznesu”.

Za: Parkiet (2020-06-23), Przemysław Tychmanowicz, Złoto znowu podejmuje atak na tegoroczne maksima
 
IZFiA i IGTE przepytały instytucje oferujące PPK
Wdrożenie pierwszego etapu programu pracowniczych planów kapitałowych odbyło się płynnie i skutecznie dzięki dużemu zaangażowaniu i wysiłkom instytucji finansowych – wynika z badania przeprowadzonego przez IZFiA oraz IGTE. Wśród najważniejszych kryteriów wyboru przez pracodawców instytucji finansowej zarządzającej PPK wymieniano zakres wsparcia we wdrożeniu (26,7%), renomę/markę instytucji finansowej (20%) oraz doświadczenie na rynku finansowym/kapitałowym (13,3).

Za: Parkiet (2020-06-23), Instytucje finansowe oceniają PPK

TAGI:

IGTEIZFiAprzegląd prasySantander TFIzłoto

Popularne

Zobacz także

↑ na górę