Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Przegląd prasy

02.06.2020 | analizy.pl
W dzisiejszej prasie przeczytamy o recepcie TFI na spodziewane niższe stopy zwrotu z funduszy dłużnych, nowej pracy Grzegorza Chłopka oraz o promocji w Santander TFI

Niższe opłaty w funduszach dłużnych

Dotychczasowe wyniki funduszy obligacji w związku z dużymi spadkami rentowności są nie do powtórzenia w najbliższym czasie. Jedne TFI starają się zachęcać inwestorów do przeniesienia środków do produktów o większym ryzyku, inne zapowiadają m.in. obniżki opłat za zarządzanie w funduszach obligacji – czytamy w dzisiejszym Parkiecie.

Za: Parkiet (2020-06-02), Andrzej Pałasz, TFI proponują większe ryzyko
Za: Parkiet (2020-06-02), Andrzej Pałasz, Towarzystwa będą ścinać opłaty w bezpiecznych funduszach
 

Grzegorz Chłopek dołączył do iWealth Management

Były prezes Nationale-Nederlanden PTE dołączył do firmy iWealth Management, na której czele stoi Marek Rybiec. Pełni tu funkcję dyrektora zarządzającego. Odpowiada za rozwój współpracy spółki z klientami zamożnymi oraz instytucjami, za zarządzanie działem inwestycji oraz ma wesprzeć spółkę w tworzeniu usługi nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego.

Za: Parkiet (2020-06-02), Chłopek wraca do gry
Puls Biznesu (2020-06-02), Kamil Zatoński, Były szef NN PTE przeszedł do iWealth
 

Promocja na fundusze w Santander TFI

W Pulsie Biznesu przeczytamy o najnowszej promocji Santander TFI, w której towarzystwo doda 1 proc. wpłaconych pieniędzy tym, którzy w czerwcu zainwestują w któryś z ponad 20 funduszy z promocyjnej listy.
 
Za: Puls Biznesu (2020-06-02), Kamil Zatoński, Santander doda 1 proc.

TAGI:

Grzegorz Chłopekprzegląd prasy

Popularne

Zobacz także

↑ na górę