Milion w portfelu

To już koniec inwestycyjnej przygody (26.09.2016)
Trafne prognozy, konkretne odpowiedzi na pytania zadawane codzienne przez inwestorów – tego będzie nam najbardziej brakowało. „Milion w portfelu” właśnie dobiegł końca

najnowsze komentarze

zobacz pozostałe komentarze »

Zasady

Skuteczne inwestowanie na rynkach kapitałowych to wyjątkowo trudna sztuka. TVN24 Biznes i Świat daje niepowtarzalną możliwość nauki od zarządzających, ekonomistów i analityków z kilkudziesięciu instytucji finansowych, od wielu lat związanych z rynkiem kapitałowym. Widzowie programu "Milion w portfelu" mogą podpatrzeć zawodowców, poznawać ich strategie, sposoby analizy rynku i zobaczyć jak wdrożone koncepcje sprawdzają się w praktyce.

Każdy z Uczestników programu otrzymuje 1 mln wirtualnych zł. Kwota ta może zostać dowolnie rozdysponowana między instrumenty o policzalnej stopie zwrotu, dostępne i łatwe do odwzorowania z punktu widzenia inwestora detalicznego. Modelowo horyzont inwestycyjny ustalony został na okres 3 lat, a uczestnicy mogą dokonywać zmian w portfelu wyłącznie przy okazji kolejnych rozmów na antenie. Dotychczasowa praktyka wskazuje, że ma to miejsce średnio raz na dwa miesiące. Wśród dostępnych instrumentów znajdują się m.in.: funduszy inwestycyjne, fundusze ETF, akcje płynnych spółek, obligacje Skarbu Państwa, obligacje nieskarbowe krajowych spółek. Każdy z uczestników może wybrać maksymalnie 15 pozycji do portfela.

Partnerem merytorycznym "Miliona w portfelu" są Analizy Online SA., które dbają o należyte obliczanie uzyskanych stóp zwrotu. Eksperci z Analiz Online, przygotowują dla widzów podsumowanie każdej edycji programu, mając na celu rzetelną ocenę strategii i dotychczasowych dokonań Uczestników programu.

Więcej informacji na temat „Miliona w portfelu” można znaleźć w zasadach programu.

Partner strategiczny

TVN_BIS_logo
↑ na górę