Odpalamy nowe analizy.pl! Start już wkrótce!

Dwa bardzo dobre sposoby na wyższą emeryturę

20.11.2019 | Wojciech Kiermacz

IKE i IKZE to ciekawa opcja dla tych, którzy chcieliby oszczędzać lub inwestować z myślą o emeryturze. Wciąż jednak mało osób z niej korzysta.

Form oszczędzania i inwestowania w ramach Indywidualnych Kont Emerytalnych i Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego jest dużo. Możemy założyć je np. poprzez towarzystwo funduszy inwestycyjnych, w biurze maklerskim czy po prostu w banku. Wciąż jednak mało kto zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie za sobą niosą. O nich rozmawiali Wojciech Kiermacz i Robert Stanilewicz z analizy.pl.

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Na "łamach" naszego serwisu bardzo często piszemy i przypominamy o zaletach IKE i IKZE. Warto zobaczyć na przykład infografikę IKE i infografikę IKZE. A także artykuły:

Zalety IKE
Jak dobrze wybrać IKE? Przedstawiamy kilka porad
Co zyskujesz, wybierając IKZE
Jak rozliczyć ulgę na IKZE?

Gdy już wiemy o co w tym chodzi i stwierdzimy, że to dla nas, warto zobaczyć nasz coroczny Ranking IKE i Ranking IKZE, gdzie analizujemy ofertę towarzystw funduszy inwestycyjnych - to w tych firmach ulokowane jest najwięcej pieniędzy w ramach tych trzeciofilarowych produktów. A Oferta TFI jest coraz lepsza.

Więcej o rankingach IKE i IKZE w materiale wideo.

TAGI:

IKEIKZERanking IKERanking IKZE

zobacz także

↑ na górę