Dlaczego warto być na Fund Forum?

04.02.2019 | Zespół Analiz Online

Robert Stanilewicz dopytuje, kogo zobaczymy i czego dowiemy się na tegorocznym Fund Forum. Największa konferencja o tematyce inwestycyjnej już 13 marca w Hotelu Hilton w Warszawie

Agenda 9. Fund Forum jest już gotowa. Na scenie pojawią się najwięksi eksperci z branży funduszy inwestycyjnych. Tak wielu zagranicznych gości jeszcze nie mieliśmy – Martin Lueck z BlackRock oraz David Zahn z Franklin Templeton podyskutują o bieżącej sytuacji na rynkach i przedstawią prognozy inwestycyjne. Bertrand Lecourt z Fidelity International opowie, jak zarabiać na rosnącym popycie na czystą wodę i gospodarkę odpadami. Andre Bantli z BlackRock pokaże, jak zmienia się średni poziom opłat w globalnych funduszach inwestycyjnych. W końcu Sergio Miguez z EFPA Hiszpania opowie, jak wygląda praca doradcy na Zachodzie i jak wykorzystać robodoradztwo w codziennej pracy.

Zapisz się na Newsletter

Co zyskujesz?

Powiadomienia o ważnych wydarzeniach i nowościach rynkowych, najnowsze
oceny i raporty oraz zawsze aktualną listę TOP5 funduszy inwestycyjnych.

Bilety „Early birds” tylko do 10 lutego. Sprawdź stronę konferencji Fund Forum

Na scenie wystąpią najwięksi eksperci polskiej branży funduszy inwestycyjnych. Po raz pierwszy w historii konferencji wygłoszona zostanie prezentacja w duecie – Marcin Adamczyk oraz Konrad Augustyński z TFI PZU przedstawią „instrukcję obsługi funduszy indeksowych”. Panowie wyjaśnią, jak oceniać ich wyniki, i o jakich niuansach trzeba pamiętać tworząc tego typu fundusze w Polsce.

Bardzo ważną częścią tegorocznego Fund Forum będzie dyskusja o przyszłości polskiego rynku funduszy inwestycyjnych, i szerzej całego rynku kapitałowego. Po wyjątkowo trudnym 2018 roku należy wyciągnąć wnioski i pomyśleć o szansach. A tych jest całkiem sporo – pracownicze plany kapitałowe, nowa strategia rozwoju rynku kapitałowego, spadające opłaty za zarządzanie czy rozwój internetowych kanałów dystrybucji. Zaproszeni goście – prezesi TFI oraz Waldemar Markiewicz z Izby Domów Maklerskich przedstawią wizję rozwoju rynku kapitałowego w Polsce.

Wisienką na torcie będzie wystąpienie kogoś zupełnie spoza branży finansowej. Nasze zaproszenie przyjął prof. Jerzy Bralczyk – jeden z najbardziej znanych językoznawców w Polsce. Opowie, jak przekazywać specjalistyczną wiedzę w prosty sposób i odniesie się do skomplikowanych zwrotów z języka finansowego, które utrudniają komunikację z klientami.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą konferencji. Wszystkie informacje na stronie:

https://www.fundforum.pl/2019/pl/

Zespół Analiz Online
 

TAGI:

Fund Forum

zobacz także

↑ na górę