Dlaczego warto być na Fund Forum?

04.02.2019 | Zespół Analiz Online

Robert Stanilewicz dopytuje, kogo zobaczymy i czego dowiemy się na tegorocznym Fund Forum. Największa konferencja o tematyce inwestycyjnej już 13 marca w Hotelu Hilton w Warszawie

Agenda 9. Fund Forum jest już gotowa. Na scenie pojawią się najwięksi eksperci z branży funduszy inwestycyjnych. Tak wielu zagranicznych gości jeszcze nie mieliśmy – Martin Lueck z BlackRock oraz David Zahn z Franklin Templeton podyskutują o bieżącej sytuacji na rynkach i przedstawią prognozy inwestycyjne. Bertrand Lecourt z Fidelity International opowie, jak zarabiać na rosnącym popycie na czystą wodę i gospodarkę odpadami. Andre Bantli z BlackRock pokaże, jak zmienia się średni poziom opłat w globalnych funduszach inwestycyjnych. W końcu Sergio Miguez z EFPA Hiszpania opowie, jak wygląda praca doradcy na Zachodzie i jak wykorzystać robodoradztwo w codziennej pracy.
Bilety „Early birds” tylko do 10 lutego. Sprawdź stronę konferencji Fund Forum

Na scenie wystąpią najwięksi eksperci polskiej branży funduszy inwestycyjnych. Po raz pierwszy w historii konferencji wygłoszona zostanie prezentacja w duecie – Marcin Adamczyk oraz Konrad Augustyński z TFI PZU przedstawią „instrukcję obsługi funduszy indeksowych”. Panowie wyjaśnią, jak oceniać ich wyniki, i o jakich niuansach trzeba pamiętać tworząc tego typu fundusze w Polsce.

Bardzo ważną częścią tegorocznego Fund Forum będzie dyskusja o przyszłości polskiego rynku funduszy inwestycyjnych, i szerzej całego rynku kapitałowego. Po wyjątkowo trudnym 2018 roku należy wyciągnąć wnioski i pomyśleć o szansach. A tych jest całkiem sporo – pracownicze plany kapitałowe, nowa strategia rozwoju rynku kapitałowego, spadające opłaty za zarządzanie czy rozwój internetowych kanałów dystrybucji. Zaproszeni goście – prezesi TFI oraz Waldemar Markiewicz z Izby Domów Maklerskich przedstawią wizję rozwoju rynku kapitałowego w Polsce.

Wisienką na torcie będzie wystąpienie kogoś zupełnie spoza branży finansowej. Nasze zaproszenie przyjął prof. Jerzy Bralczyk – jeden z najbardziej znanych językoznawców w Polsce. Opowie, jak przekazywać specjalistyczną wiedzę w prosty sposób i odniesie się do skomplikowanych zwrotów z języka finansowego, które utrudniają komunikację z klientami.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą konferencji. Wszystkie informacje na stronie:

https://www.fundforum.pl/2019/pl/

Zespół Analiz Online
 

TAGI:

Fund Forum

zobacz także

↑ na górę