Logo Produktu
Subskrypcja biuletynu o firmie    produkty    zasady użytkowania    kontakt    
Login:
Hasło:


dokument Instrukcja uruchomienia wykresów w dodatku Adobe Flash

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami

  Top 10 według 3-miesięcznej stopy zwrotu17-09-2019  

funduszgruparanking
36 mies
sie 19
wartość
jednostki
stopy zwrotu
3 miesYTD
MetLife DFEDMP_AA22.441.0%6.2%
Nationale-Nederlanden DFEDMP_AA22.540.4%5.1%
Allianz Polska DFE (kategoria D)DMP_AA13.19-0.3%3.2%
DFE PZUDMP_AA27.52-0.9%2.5%
MetLife OFEEMP42.48-1.1%0.9%
DFE Pocztylion PlusDMP_AA10.57-1.3%-0.1%
Allianz Polska OFEEMP40.23-1.4%1.7%
Aviva OFEEMP41.18-1.4%0.7%
Aegon OFEEMP39.21-1.6%0.7%
OFE PZU "Złota Jesień"EMP42.50-1.6%1.2%
zapisz wykres jako obrazek
You need to upgrade your Flash Player

  Analizy, opracowania  Wiadomości, komentarze  

Podsumowanie miesiąca na rynku funduszy emerytalnych (sierpień 2019)
2019-09-04 09:00
Źródło:
Analizy Online

Ostatnie tygodnie przyniosły wyraźne osłabienie na rynkach akcji, m.in. z powodu eskalacji konfliktu między USA a Chinami.  Do przeceny doszło zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i wschodzących, w tym na warszawskim parkiecie. Indeks MSCI AC World  stracił -2,6%, a warszawski WIG -4,9%. Trwają prace nad projektem ustawy dotyczącej zmian w systemie otwartych funduszy emerytalnych. Zakłada ona przeniesienie aktywów OFE na tzw. preferencyjne Indywidualne Konta Emerytalne. To opcja domyślna, uczestnicy OFE ... >>>

Fed tnie stopy i podwyższa prognozy
2019-09-19 08:44 Źródło: Analizy Online

Komitet Otwartego Rynku obniżył podstawową stopę procentową o 0,25 punktu procentowego, do poziomu 1,75-2 proc. Takiej decyzji spodziewali się inwestorzy i ... >>>

PPK – 6 kluczowych decyzji pracownika
2019-09-17 07:01 Źródło: Esaliens TFI

Sama procedura dołączenia do programu jest prosta i nie wymaga zaangażowania, jedynie pracownicy, którzy ukończyli 55 lat powinni zgłosić chęć udziału. ... >>>

Podsumowanie tygodnia na rynku funduszy inwestycyjnych (2019-09-13)
2019-09-13 14:47 Źródło: Analizy Online

Już prawie 900 umów o PPK podpisali najwięksi pracodawcy z instytucjami zarządzającymi. Wieść niesie, że rynek jest mocno skoncentrowany wokół dwóch ... >>>


  Miesięczna statystyka wyników zarządzania  

zapisz wykres jako obrazek
You need to upgrade your Flash Player
  cze 18lip 18sie 18wrz 18paź 18lis 18gru 18sty 19lut 19mar 19kwi 19maj 19cze 19lip 19sie 19
liczba funduszy111111111010101010101010101010
maksimum-1.7%6.2%0.7%-0.1%-5.1%4.5%-0.9%4.0%1.1%0.0%1.5%-3.5%4.3%-0.9%-3.6%
minimum-2.9%5.5%-1.1%-1.7%-7.1%3.3%-2.2%3.0%-0.3%-0.7%0.3%-4.4%3.1%-1.9%-4.9%
o firmie    produkty    zasady użytkowania    kontakt    
Serwis nie jest serwisem czasu rzeczywistego. Dane giełdowe dostarcza Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright by Analizy Online S.A. 2000-2015